Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

3.A kursa atsauksmes par ekskursiju uz Ziedoņa klasi un Rīgas motormuzeju 16.aprīlī

motomuz1

Programma “Latvijas skolas soma” 3.A kursa atsauksmes par ekskursiju uz Ziedoņa klasi un Rīgas motormuzeju 16.aprīlī

“Man patika ekskursija. Ļoti patika Imanta Ziedoņa klase, tajā bija jautri uzdevumi un interesanti jautājumi, patika meklēt atbildes uz jautājumiem, kas prasīja zināšanas, attapību un loģisko domāšanu, un atrast durvju atslēgu. Motormuzejā patika stāstījums par mašīnām.” (M. Mihņonoks, E. Donāns) 

“Tā bija mana pirmā pieredze šādā izlaušanās spēles veidā, kur svarīga ir komandas darbība, loģiskā domāšana un uzmanība. Tāpat bija interesanti uzzināt auto vēsturi, kā tie radās un ar kādām mašīnām ir braukuši ievērojami politiķi.” (D. Kovaļovs, L. Didrihsons)

“Es biju patīkami pārsteigts par šādu Imanta Ziedoņa klases aktivitāti. Kad devāmies ekskursijā, man likās, ka tā ekskursijas daļa, kas būs saistīta ar I. Ziedoņa klasi, būs neinteresanta un garlaicīga, bet motormuzejā būs interesanti. Taču izrādījās – otrādi. Izlaušanās spēle bija aizraujoša un interesanta, bet motormuzejā – sausi fakti un vēsture.” (I. Solovjovs)

“Uzdevumi I.Ziedoņa klasē pagāja ļoti interesanti, īpaši uzdevumi grupai, lai izlauztos ārā, bet nevis ar spēku, bet ar prātu. Tāpat interesants un ļoti moderns ir Rīgas motormuzejs. Bija ļoti jauki.” (D. Bruskovskis)

“Visinteresantākais notikums ekskursijā bija I. Ziedoņa izlaušanās istaba. Runājot par motormuzeju, mani vairāk interesētu mūsdienīgas automašīnas.” (E. K. Vjakse)

“Ļoti jauka un viesmīlīga sagaidīšana I. Ziedoņa klasē, labi 15 “iesildīšanās” jautājumi par I. Ziedoņa daiļradi un biogrāfiju, pati spēle “izlaušanās” no istabas bija interesanta, tur vajadzēja sadarboties gan savā starpā, gan ar audzinātāju, gan pielietot loģisko domāšanu, lai atrastu galveno atslēgu, kas ļauj iziet no istabas.” (V. M. Augustovs, A. Rimša)

motomuz1  

motomuz1  

motomuz1  

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi 3.A kursa atsauksmes par ekskursiju uz Ziedoņa klasi un Rīgas motormuzeju 16.aprīlī