Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Latvijas – Lietuvas Pārrobežu sadarbības programmas projekts LLIV-325 „Latvijas un Lietuvas profesionālās izglītības iestāžu un uzņēmumu sadarbības platformas attīstība”

Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekts LLIV-325 ,,Development of co-operation platform for Latvian and Lithuanian vocational schools and entrepreneurs/ EDUCATE FOR BUSINESS”

logo lietuva

Līdz 2013.gada 24.aprīlim notiek IP „Autotransports” un IP „Kokizstrādājumu izgatavošana” izglītojamo motivācijas vēstuļu pieņemšana atlases konkursam dalībai „Nozares praksē” kādā no Lietuvas uzņēmumiem. Projekta ietvaros izglītojamajiem tiek piedāvāta iespēja uzlabot un pilnveidot profesionālās prasmes, veicot 5 dienu praksi kādā no piedāvātajiem uzņēmumiem Lietuvā.

Konkursa noteikumi, norises laiki, kandidātu vērtēšanas kritēriji, kā arī motivācijas vēstules forma ir pieejamas konkursa nolikumā.

Atbilstoši konkursu nolikumam, „Nozares praksei” kopumā tiks izvēlēti 20 izglītojamie:

Izgītība programma Izglītojamo skaits
„Autotransports” 14
„Kokizstrādājumu izgatavošana”  6

Motivācijas vēstules iesniedzamas:   

 • mācību vietā Varoņu ielā 11A, Rēzeknē – direktora vietniecei I. Kroičei
 • mācību vietā Bērzu alejā 2, Lūznavā, Rēzeknes novadā – izglītības metodiķei M. Novikai.
 • mācību vietā Kultūras laukums 1, Viļāni- struktūrvienības vadītājai izglītības jomā V.Stāmerei.
 • Konkursa rezultātu paziņošana notiks 2013.gada 30.aprīlī!

                       Nozares prakses nolikums                    

  Gaidām pretendentu pieteikumus!

  Informācija uzziņām:
              Ilona Virbule
              e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti Projekts LLIV-325 Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekts LLIV-325 ,,Development of co-operation platform for Latvian and Lithuanian vocational schools and entrepreneurs/ EDUCATE FOR BUSINESS”