Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

karjera1

2017. gada 4. oktobrī Rēzeknes tehnikums iesaistījās Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Projekta specifiskais atbalsta mērķis: Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs:

  • celt izpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm;
  • motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši savām interesēm, spējam, sabiedrības un darba tirgus piedavājumam un vajadzībām.

Lasīt tālāk ...

Aicinām apmeklēt individuālās karjeras konsultācijas

karjera3

Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr. 8.3.5.0./16/I/001 ietvaros, Rēzeknes tehnikumā strādā pedagogi karjeras konsultanti - Nadežda Trušele un Gunta Sidorova, pie kuriem var saņemt individuālās karjeras konsultācijas.

 

Lasīt tālāk ...

Pateicība par atbalstu un sadarbību!

sadarb1

“Tu nevari apturēt viļņus. Bet Tu vari iemācīties sērfot” (J.Kabat-Zinn)

Dzīvē rodas arvien vairāk škēršļu un uzdevumu, kā arī jūra rada neskaitāmus viļņus. Lai noturētos mūsu mainīgajā pasaulē un dzīves izaicinājumu viļņos, mums jāiemācās uz tiem sērfot. Šajā attālināto mācību laikā mēs visi pilnveidojam un attīstām digitālās prasmes, kuras ir kļuvušas par mūsdienu cilvēka neatņemamu mācību, darba daļu. Tās palīdz efektīvi un droši komunicēt, sadarboties ar citiem digitālajā vidē.

Lasīt tālāk ...

Karjeras nedēļa 2020

karjerasnedela0

Rēzeknes tehnikumā un izglītības iestādēs visā Latvijā no 26. līdz 30.oktobrim norisinājās Karjeras nedēļa, kuru jau astoto gadu sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Lai mudinātu jauniešus ieklausīties gan sevī, gan citos un izmantot viņiem plaši pieejamo karjeras atbalstu no skolotājiem, karjeras konsultantiem un vecākiem, kā arī pieņemt izsvērtu lēmumu par savu karjeru, 2020. gada Karjeras nedēļas sauklis ir “Klau! Sadzirdi savas iespējas”.

Lasīt tālāk ...

Gardas sulas noslēpumi

gardasula1

2020. gada 20. oktobrī Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Pārtikas produktu tehnoloģija” kvalifikācija “Pārtikas produktu ražošanas tehniķis” 3.B mācību grupas izglītojamajiem bija iespēja apmeklēt ābolu sulas ražotni SIA “Ābolu mājas”. 

 

Lasīt tālāk ...

Elektromobiļu maratons “Elektromobiļu zinības skolām”

electromaratons1

2020.gada 15. oktobrī Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Autotransports” 2. kursu izglītojamiem bija iespēja satikties ar e- mobilitātes speciālistu, biedrības “Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība” valdes priekšsēdētāju Arni Bergu. 

 

 

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti