Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Nepieciešamās prasmes manis izvēlētajā profesijā

viespak

2020. gada 21. septembrī Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Viesnīcu pakalpojumi” kvalifikācija “Viesmīlības pakalpojumu speciālists” 2.D mācību grupas izglītojamajiem bija iespēja apmeklēt Tūrisma informācijas centru (TIC) un viesnīcu “Kolonna Hotel Rēzekne”.

Tūrisma informācijas centrā klientu konsultante Gunta Grabuste pastāstīja jauniešiem par speciālistu darba ritmu, TOP tūrisma objektiem un vietām Latgalē, kā arī klientu apkalpošanas specifiku sniedzot nepieciešamo informāciju. TIC konsultante dalījās savā pieredzē, akcentēja jauniešiem izglītības nozīmi karjeras veidošanā, kā arī stāstīja par ceļotāju vajadzībām.

Lasīt tālāk ...

ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

karjera1

2017. gada 4. oktobrī Rēzeknes tehnikums iesaistījās Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”.

Projekta specifiskais atbalsta mērķis: Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs:

  • celt izpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm;
  • motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši savām interesēm, spējam, sabiedrības un darba tirgus piedavājumam un vajadzībām.

Lasīt tālāk ...

Aicinām apmeklēt individuālās karjeras konsultācijas

karjera3

Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr. 8.3.5.0./16/I/001 ietvaros, Rēzeknes tehnikumā strādā pedagogi karjeras konsultanti - Nadežda Trušele un Gunta Sidorova, pie kuriem var saņemt individuālās karjeras konsultācijas.

 

Lasīt tālāk ...

Karjera

Noderīgas saites:

Testi:

Augstskolu atvērto durvju dienas tiešsaistē:

Tikšanās ar Pārtikas un veterinārajā dienesta speciālisti

pvd

2020.gadā 16. septembrī Rēzeknes tehnikuma mācību programmas “Ēdināšanas pakalpojumi” kvalifikācija “Konditors” 1.Ek mācību grupas izglītojamiem bija iespēja satikties ar Pārtikas un veterinārajā dienesta inspektori Ināru Dzindzuku. Speciāliste pastāstīja izglītojamajiem par pārtikas uzraudzības koncepciju, kvalitātes vadības pamatiem, labas higiēnas un labas ražošanas praksēm. Jaunieši vairāk uzzināja PVD inspektoru darba pienākumiem, darba grafiku, iekšējo organizāciju un pārbaudes procesiem.

 

Lasīt tālāk ...

Paldies mūsu sadarbības partneriem!

parsadarbibuAngļu filozofs T. Hobss ir teicis „Zināšanas ir tikai ceļš, kas ved pie spēka”.

Visi piekritīs, ka zināšanas ir spēks. Zināšanas un pieredze palīdz mums radīt idejas, tikt pie saviem mērķiem, plānot un veidot savu dzīves ceļu. Arī pieredzes nodošana papildina mūsu domu un zināšanu krātuvi. Prieks, ka ir cilvēki, kuri gatavi dalīties ar savām zināšanām un pieredzi, sniedzot profesionālus un praktiskus padomus. Neskatoties uz šī brīža situāciju, darba devēji ir ļoti atsaucīgi un gatavi sadarbībai.

Lasīt tālāk ...

Sadarbība ar darba devējiem

parsadarbibu«Dzīve ir kā brauciens ar velosipēdu. Lai noturētu līdzsvaru, tev jāturpina kustēties.» (Alberts Einšteins)

Attālinātā mācīšanās deva mums iespēju paskatīties uz pasauli no cita skatu punkta, apgūt jaunas prasmes, pilnveidojot savas zināšanas saistībā ar tehnoloģiju izmantošanu, izprast vienam otra vajadzības, pamēģināt kaut ko jaunu, novērtējot komunikācijas nozīmi. Mēs visi mācāmies pielāgoties jauniem apstākļiem.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti