Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

“Izzini savas spējas un iespējas”

 savasiespejas3Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 14. , 20., 21. martā Rēzeknes tehnikumā notika pasākums “Izzini savas spējas un iespējas” mācību programmas - “Programmēšanas tehniķis” , “Datorsistēmu tehniķis”, “Apdares darbu tehniķis”, “Pārtikas produktu ražošanas tehniķis” 1.- 4. kursa izglītojamiem.

 

 

Lasīt tālāk ...

Ekskursija uz Rēzeknes gaļas kombinātu.

 galaskomb12018.gada 7. martā Rēzeknes tehnikuma mācību programmas - “Pārtikas produktu ražošanas tehniķis” 2. kursa izglītojamiem bija iespēja apmeklēt SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” svaigās gaļas sadaļas un kautuves cehus.

Ekskursijas sākumā kombināta mārketinga speciāliste Marta Ločmele pastāstīja vispārīgo informāciju par uzņēmumu - par veidošanās un attīstības posmiem, par darbinieku skaitu, par ražošanas cehu darbību un piedāvāto produkcijas klāstu.

 

Lasīt tālāk ...

“Viesmīlības diena”.

 viesmili1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 1. martā Rēzeknes tehnikumā notika pasākums “Viesmīlības diena” mācību programmas - “Viesmīlības pakalpojumu specialists” 1.- 4. kursa izglītojamiem.

Pasākums notika divās daļās- tikšanās ar restorānu tīkla Cantus Grupa vadītāju Lindu Dzirni un populāro bārmeni, kokteiļu starptautisko konkursu laureātu un „Monin” zīmola Latvijā un Igaunijā vadītāju Ingusu Reizenbergu.

Lasīt tālāk ...

“Interjera noformētāja veiksmes stāsts”.

 minlu1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros 2018.gada 19. februārī Rēzeknes tehnikuma 1. un 2. kursa izglītības programmas “Interjera dizains” izglītojamiem bija iespēja satikties, noklausīties lekciju - diskusiju un piedalīties praktiskajā uzdevumā kopā ar interjera dizaineri, interjera dizaina e- studijas “MINLU” īpašnieci Zaigu Kunčarovu.

   

 

  

Lasīt tālāk ...

“Katrs savas dzīves būvnieks”.

 knaufProjekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 13. februārī Rēzeknes tehnikuma mācību programmas - “Apdares darbu tehniķis” 2. kursa un “Ēku celtnieks” 3. kursa izglītojamiem bija iespēja satikties ar SIA “Knauf” tehnisko vadītāju Andri Veinbergu.

   

 

  

Lasīt tālāk ...

“Viesmīlības aktualitātes”.

 lice1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 12. februārī Rēzeknes tehnikuma mācību programmas - “Viesmīlības pakalpojumu speciālists” 2. un 3. kursa izglītojamiem bija iespēja noklausīties izglītojošu lekciju un piedalīties praktiskajā uzdevumā kopā ar Viesnīcu biznesa koledžas SIA “Hotel School” lektori Dzintru Līci pasākumā “Viesmīlības aktualitātes”.

   

 

  

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.