Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Tikšanās ar Pārtikas un veterinārajā dienesta speciālisti

pvd

2020.gadā 16. septembrī Rēzeknes tehnikuma mācību programmas “Ēdināšanas pakalpojumi” kvalifikācija “Konditors” 1.Ek mācību grupas izglītojamiem bija iespēja satikties ar Pārtikas un veterinārajā dienesta inspektori Ināru Dzindzuku. Speciāliste pastāstīja izglītojamajiem par pārtikas uzraudzības koncepciju, kvalitātes vadības pamatiem, labas higiēnas un labas ražošanas praksēm. Jaunieši vairāk uzzināja PVD inspektoru darba pienākumiem, darba grafiku, iekšējo organizāciju un pārbaudes procesiem.

 

Tiek diskutēts par konditora nepieciešamajām prasmēm, zināšanām, noteikumiem, kurus jāievēro ikdienas darbā. Speciāliste aicināja piedalīties “Ēnu dienā”, kad jaunieši varētu kopā ar Pārtikas un veterinārajā dienesta inspektoriem doties uz uzņēmumiem un plašāk uzzināt par pārbaudes procesu.

pvd

Pateicamies Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļlatgales pārvaldes vadītājai Mārītei Ņukšai par lekcijas organizēšanu. Īpašs paldies PVD inspektorei Inārai Dzindzukai par tik interesantu, izglītojošu un detalizētu lekciju.

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Tikšanās ar Pārtikas un veterinārajā dienesta speciālisti

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti