Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Peldējuma veiksme ir atkarīga no katra jūrnieka prasmēm

jur2

Pateicoties uzņēmuma SIA “MSC Shared Service Center Riga” atsaucībai un sadarbībai izglītības programmas “Komerczinības “ kvalifikācija “Transporta pārvadājumu komercdarbinieks” 3.Kz un 4.Kz grupu izglītojamajiem, bija brīnišķīga iespēja noklausīties vēl vienu lekciju par nestandarta kravu pārvadājumiem ar jūras transportu. )

Uzņēmuma speciāliste Signe Pikelnere stāstīja par konteinerizāciju un multimodālo transportu, konteineru veidiem ārpus gabarīta kravām un nostiprināšanas aprīkojumu, nestandarta kravu iedalījumu un iekraušanas iespējām, piegāžu organizāciju un realizāciju, sniedzot padziļinātas zināšanas par pārvadāšanas procesu, daloties savā darba pieredzē ar praktiskajiem piemēriem.

Izglītojamie uzzināja par sadarbības partneru nozīmi, kuri palīdz realizēt visu loģistikas ķēdi, nepieciešamo dokumentāciju un licencēm, muitas procedūrām, kā arī ikdienas izaicinājumiem, pārvadājot nestandarta kravas. Speciāliste atzīmēja, ka darbs ar ārpus gabarīta kravām prasa izcilas organizatoriskās un saskarsmes prasmes, precizitāti un lielu uzmanību, ņemot vērā un pārdomājot visus nosacījumus un nianses pārvadāšanas procesā.

Signe Pikelnere ieteica jauniešiem būt atbildīgiem pret visu, ko viņi dara, minot, kā piemēru vienu pazīstamu citātu: “No sakumā Tu strādā uz reputāciju, pēc tam tā strādā uz Tevi”.

   jur1jur1

Lieliskā iespēja satikties tiešsaistē ar Rēzeknes zonālā valsts arhīva speciālisti Lailu Tihovsku bija Rēzeknes tehnikuma 2.Kz, 3.B, 3.D, 4.D mācību grupu izglītojamajiem profesionālo priekšmetu apguvē “Dokumentu pārvaldība”. Jaunieši vairāk uzzināja par arhīva darbu un funkcijām, piedāvātājiem pakalpojumiem un vajadzībām, kādām izmanto arhīva dokumentus, dokumentu sagatavošanu nodošanai arhīvā un uzskaiti.

Speciāliste aicināja pieteikties ekskursijai un atnākt uz Rēzeknes zonālo valsts arhīvu pēc ierobežojumu atcelšanas saistībā ar COVID-19, lai klātienē iepazītos ar arhīva darbu, apskatītu piedāvāto dokumentāciju un satiktos ar arhīva speciālistiem.

   jur1jur1

Pateicamies uzņēmumam un Rēzeknes zonālajam valsts arhīvam par radītām iespējām organizēt tiešsaistes lekcijas!

Īpašs paldies uzņēmuma SIA “MSC Shared Service Center Riga” speciālistei Signei Pikelnerei un Rēzeknes zonālā valsts arhīva speciālistei Lailai Tihovskai par tik detalizētām un izglītojošām lekcijām!

   jur1

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Peldējuma veiksme ir atkarīga no katra jūrnieka prasmēm