Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Vislabākais testētājs ir klients

geidans

Pateicoties uzņēmuma SIA “Geidans Solutions” atsaucībai un sadarbībai, Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Programmēšana” kvalifikācija “Programmēšanas tehniķis” 2.Ap un 3.Ap mācību grupu izglītojamajiem 18. martā bija izcila iespēja piedalīties praktiskajā nodarbībā kopā ar uzņēmuma speciālisti Renāti Bausku.

Nodarbības pirmajā daļā piedāvātajā prezentācijā speciāliste stāstīja par uzņēmumu, testētāja darbu un tās pamatfunkcijām, par testēšanas veidiem un testu automatizāciju. Speciāliste atzīmēja, ka vislabākais testētājs ir klients, jo projekta galvenais mērķis ir apmierināt klienta vēlmes un prasības.

Praktiskajā daļā izglītojamajiem bija iespēja pārbaudīt un arī pilnveidot savas zināšanas un prasmes, veidojot automatizētu testu projektam Renātes Bauskas vadībā.

   geidans

Nodarbības noslēgumā jaunieši atzīmēja ieguvumus par paveikto savās atziņās:

“Ieguvu jaunas zināšanas, kuras es uzskatu, ka man ļoti noderēs nākotnē”. (Mairis Štekels, 3.Ap)

“Daudz ko jaunu iemācījos, uzzināju, ka var notestēt mājaslapas un uztaisīt automatizācijas”. (Helmuts Ričards Kols, 2.Ap)

“Tagad man ir priekšstats par to, kāds ir testētāja darbs. Es arī uzzināju par dažādu vietņu testēšanas pamatprincipiem, izmantojot Selenuim”. (Dmitrijs Černobrovs, 3.Ap)

Nodarbība bija ļoti interesanta un deva mums jaunas zināšanas un prasmes. (Artemijs Petrovs, 4.Ap)

“Ieguvu jaunās zināšanas par automatizētu un arī manuālu testēšanu, tās praktisko un teorētisko daļu.” (Vlads Muravjovs, 2.Ap)

Bija interesanti praktiski darboties un apgūt kaut ko jaunu speciālista vadībā. (Daniels Gabranovs, 3.Ap)

“Es uzskatu, ja būtu vairāk šādu nodarbību ar dažādiem uzņēmumiem, mums rastos lielākais priekšstats par attīstības iespējām Latvijā”. (Intars Līviņš, 4.Ap)

Pateicamies uzņēmumam SIA “Geidans Solutions” par sadarbību un rādīto iespēju mūsu jauniešiem!

Īpašs paldies Janai Zagotskai par atsaucību un palīdzību nodarbības organizēšanā un Renātei Bauskai par tik noderīgu praktisko pieredzi! 

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Vislabākais testētājs ir klients