Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Meistarklase - "Lietišķā etiķete un profesionāls ģērbšanās stils"

 fasthelp1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2017.gada 15. decembrī Rēzeknes tehnikuma mācību programmu - “Klientu apkalpošanas speciālists” un “Mazumtirdzniecības komercdarbinieks” 1. un 4. kursa izglītojamie piedalījās karjeras konsultantes uzņēmuma “FAST HELP” valdes locekles Jeļenas Kovaļevičas meistarklasē.

 

  

 

Klientu apkalpošanas jomas darbinieku ārējam izskatam un uzvedībai ir īpaša nozīme. Jeļena Kovaļeviča stāstīja par lietišķās etiķetes pamatiem, ievērošanas un pielietošanas nozīmīgumu, jo katrs šīs jomas darbinieks ir konkrēta uzņēmuma vizītkarte.

fasthelp1  fasthelp2Speciālistes meistarklase bāzējās uz informāciju par lietišķu apģērbu, stāju, frizūru, gaitu, uzvedību. Tajā bija iekļauta informācija arī par saskarsmes noteikumiem.

Lektore runāja arī par ieteicamo uzvedības modeli un ģērbšanās stilu dodoties uz darba interviju. Demonstrēja lietišķā ģērbšanās stila piemērus, to veidošanas variantus, motivēja interesēties un pārzināt citu valstu lietišķās etiķetes un ģērbšanās kultūru.

Lektore demonstrēja 10 veidus, kā var mainīt stilu un izskatu ar balta kreklu un aksesuāru palīdzību.

Noslēgumā audzēkņi tika iesaistīti diskusijā par izglītojamo ģērbšanās stilu prakses laikā, apģērba ietekmi uz prakses rezultātiem, sajūtām ierodoties darba vidē dažādos apģērbos.

fasthelp3   fasthelp4

Pateicamies karjeras konsultantei, uzņēmuma “FAST HELP” valdes loceklei par interesanto nodarbību!

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Meistarklase - "Lietišķā etiķete un profesionāls ģērbšanās stils"

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti