Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

“No koka līdz gatavai produkcijai”.

 gravtex2Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 9. janvārī Rēzeknes tehnikuma mācību programmu - “Mēbeļu galdnieks” 3. kursa izglītojamiem bija iespēja apmeklēt uzņēmumu “GRAVTEX”.

Uzņēmums ir jauns, bet jau pazīstams ar savu plašo produkcijas klāstu un kvalitatīvu darbu izpildi. Piedāvātā prezentācijā uzņēmuma “GRAVTEX” valdes loceklis Andris Filipenoks pastāstīja par uzņēmuma darbību, sadarbības partneriem un par sniegtajiem pakalpojumiem. 

  

 

 

fasthelp1  fasthelp2

Ekskursijas laikā izglītojamie iepazinās ar uzņēmuma darba vidi, izmantojamām iekārtām un piedāvātajiem produkcijas veidiem. Apskatot ražošanas cehu izglītojamajiem bija iespēja novērot dekoratīvā paneļa izgatavošanas procesu, izrunājot visas darbības, īpašības un nianses.

fasthelp1

Sarunājoties ar uzņemēju, jaunieši uzzināja par darbinieku prasmēm un pienākumiem, darba grafiku uzņēmumā, produkciju kvalitātes kritērijiem un darba tirgus prasībām. Viena no galvenajām prasībām- individuālā pieeja katram klientam. Tā kā uzņēmums piedalās vairākos starptautiskajos konkursos un izstādēs, speciālists daudz runāja par nākotnes attīstīšanas plāniem un projektiem, atzīmējot, ka rādot savus darbus un prasmes, var atrast daudz sadarbības partnerus un paplašināt savas iespējas karjeras izaugsmē.

fasthelp1  fasthelp2

Ekskursijas noslēgumā uzņēmējs novēlēja topošajiem speciālistiem veiksmi, aicināja uz praksi uzņēmumā, lai parādītu savas zināšanas un pilnveidotu savas iemaņas un prasmes. Galvenais būt neatlaidīgiem, mērķtiecīgiem, attīstīties savā darbības jomā, gūt pieredzi un darboties!

Pateicamies uzņēmumam “GRAVTEX” par sadarbību, īpašs paldies uzņēmuma valdes loceklim Andrim Filipenokam par veltīto laiku, detalizētu ekskursiju un vērtīgajiem padomiem.

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. “No koka līdz gatavai produkcijai”.

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti