Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Atzinības raksts

uzdevumilv

Rēzeknes Tehnikums 2020./2021. mācību gada I semestrī ir bijusi viena no aktīvākajām izglītības iestādēm portālā Uzdevumi.lv! 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Radošo darbu konkursi atklāj baltā daudzveidību un iededz prieku!

uzvaretaji1

Balts ir visa sākums,
Baltu pienu dzer izsalkušais kaķēns,
Pie baltas sveces var sasildīties acu skatiens,
Baltu ziemas segu gaida izdīgušais grauda asniņš. ( fragments "Baltais dzejolis" Cveks Armands 1T)

Decembra mēnesī tehnikumā norisinājās divi dažādi radošo darbu konkursi . Literārajā konkursā “Baltais..” izglītojamie savās izpausmēs pārliecinoši parādīja ne tikai radošos talantus, bet demonstrēja spēju bagātīgi izmantot valodu, izteiksmes spējas un oriģināli un mērķtiecīgi paust dziļu domu, kas arī bija vieni no radošo darbu vērtēšanas kritērijiem. Konkursa žūrijas vērtējumam tika nodots 21 gan dzejas, gan prozas darbs.

Lasīt tālāk ...

Skolēnu mācību uzņēmumi Rēzeknes tehnikumā

smu

Jau trešo Rēzeknes tehnikums sadarbojas ar biedrību Junior Achievement Latvija, kuras vispazīstamākā programma ir Skolēnu mācību uzņēmums.

Kopš mācību gada sākuma darbu uzsākuši 5 uzņēmumi. “Koku RaŽa” darbojas 2.K grupas audzēkņi K.Račiks un E.Žavoronkovs. Viņi ražo nelielas koka mēbeles un interjera priekšmetus pēc individuāla pasūtījuma.

Lasīt tālāk ...

“Skolas soma” maina vidi

Skolassoma1

Programmas virsuzdevums - piedzīvot, iepazīt savas zemes kultūru klātienē šobrīd šķiet kā neiespējamā misija. Un ir labi, ka kultūras un mākslas iestādes, mūziķi meklē un piedāvā alternatīvus risinājumus.

Latvijas Nacionālā teātra izrāde “Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris” uzrunāja ne vien ar vēsturiski nozīmīgo valsts dibināšanas notikuma izklāstu, bet arīdzan ar neparasto formātu – sagatavošanās audio uzdevums, komentāri izrādes laikā. Izrādi noskatījās 11 mācību grupu audzēkņi kopā ar latviešu valodas, vēstures skolotājiem un mācību grupu audzinātājiem.

Lasīt tālāk ...

Noslēdzies Jauniešu iniciatīvu projekts Īsfilmu festivāls “SKŪLA”

rezultati

Rezultāti žūrijas un tautas balsojuma kopvērtējumā:

1.vieta filma “Tarass un Joks” (Karīna, Artjoms, Renārs, Vadims no 2 E, 3 Ap)

2.vieta filma “Mīlestības četrstūris” (Elizabete, Jana, Samanta, Dmitrijs no 3 Kz)

3.vieta filma “Atpakaļ nākotnē” (Sandis, Dainis, Mihails, Maksims no 1 T)

Lasīt tālāk ...

Ražīgi uzsākts makulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai”

tiralatvija

Jau otro mācību gadu pēc Rēzeknes tehnikuma izglītojamo pašpārvaldes iniciatīvas esam pieteikušies un piedalāmies “Zaļās jostas” rīkotajā konkursā.

Šogad tehnikumā organizējam arī savu iekšējo konkursu, kura ietvaros sacenšas gan mācību grupas, gan individuāli aktīvisti.

Makulatūras nodošana, savākšana un uzskaite tiks organizēta vienu reizi divās nedēļās.

Lasīt tālāk ...

Noslēdzies radoši literārais videokonkurss ,,Sveiciens Latvijai’’

sveicienslatvija

Paldies ikvienam konkursa dalībniekam - fotogrāfiju autoriem, dzejas skandētājiem, video un prezentāciju montētājiem, arī tiem, kuri iedvesmoja un iedrošināja.

Paldies, ka svētku gaidīšanas laikā lasījāt latviešu autoru dzeju un atradāt savai sirdij tuvas rindas, ka no sirds rakstījāt arī savus novēlējumus un pārdomas!

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi