Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Par mācību procesa organizāciju Rēzeknes tehnikumā ar 2020. gada 13. martu

bridinajums

1. Ar 2020. gada 13. martu līdz 2020. gada 14. aprīlim visiem Rēzeknes tehnikuma izglītojamajiem mācību process notiek attālināti, atbilstoši stundu sarakstam, izmantojot elektroniskās saziņas iespējas Mykoob.lv, Uzdevumi.lv un Office365 vidē

2. Izglītojamajiem piekļuves paroles atjaunošanai (ja nepieciešamas) ir jāsazinās ar mācību grupas audzinātāju vai direktora vietnieku IKT jomā Daini Suseju Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

3. Uz nenoteiktu laiku ir atcelti izglītojamo un pedagogu mobilitātes braucieni programmas ERASMUS + ietvaros, taču plānojam, ka tādi notiks.

Lasīt tālāk ...

"Ar skolas somu Aglonā"

aglona3c10

Rēzeknes tehnikuma 3.C mācību grupas izglītojamie projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 2020. gada 9.martā apmeklēja Aglonas Maizes muzeju.

Aglonas Maizes muzejs ir privāts muzejs un vienīgais maizes muzejs Baltijas valstīs, kas iepazīstina ar labības audzēšanu un maizes tapšanu. Muzeja īpašniece, izveidotāja un gide ir Vija Kudiņa.

Saimniece, tērpusies senā latgaliešu tautas tērpā, mūs laipni sagaidīja Maizes muzejā un, latgaliešu tautas dziesmas skandinot, ar latgalisku uzrunu, aicināja mūs uz sarunu par maizi, maizes tapšanas procesu. Ieklausījāmies stāstā par maizes vēsturi, rudzu maizes gatavošanu pēc sentēvu metodēm.

Lasīt tālāk ...

Svarīgā informācija!

bridinajums

Sakarā ar Covid-19 vīrusa izplatīšanās visā ES teritorijā, tika atceltas visas Rēzeknes tehnikuma izglītojamo un skolotāju mobilitātes/prakses Erasmus+ projekta ietvaros uz nenoteiktu laiku.

 

 

 

"Ar skolas somu Rīgā"

nacbibl1

2As mācību grupas izglītojamie projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 2020. gada 27. februārī apmeklēja Laimas šokolādes muzeju un Latvijas Nacionālo Bibliotēku.

Šokolādes muzejā uzzinājām šokolādes gatavošanas noslēpumus un šokolādes ražošanas Latvijā stāstu- pirmsākumus un vēsturi. Īpašu šo apmeklējumu darīja fakts, ka šogad Laimas šokolāde svin 150 gadu jubileju. Mums bija unikāla iespēja nodegustēt konfektes, kuras vēl nav ražošanā un tirdzniecībā.

Lasīt tālāk ...

Profesionālās izglītības iestāžu čempionāts telpu futbolā jaunietēm

volejbos1

Latvijas Republikas AMI sporta kluba finālsacensībās Rīgā nepārspētas bija mūsu tehnikuma meitenes, izcīnot 1. vietu.

No 18. līdz 20. februārim sacensības norisinājās reģionos, bet 26. februārī spēcīgākās komandas tikās finālā. Pavisam sacensībās piedalījās 15 komandas - 135 dalībnieces.

Rēzeknes tehnikuma komandas sastāvs: Anastasija Krjukova 1C, Anisija Jegorova 1C, Diāna Langfanga 1C, Kristiāna Rancāne 1In, Lāsma Bauska 2D, Evita Ivanova 4D, Adriāna Bulinska 4D un Sigita Priževoite 4D.

Par turnīra labāko spēlētāju atzīta: Kristiāna Rancāne.

Paldies audzēknēm par labu spēli un sporta skolotājiem Antrai Sinkevičai un Aivaram Šutkam par sagatavošanu! 

Lasīt tālāk ...

Dzimtās valodas dienā apbalvoti konkursa „Izstāsti man savu sapni” uzvarētāji

sapnis 2

Rēzeknes tehnikuma 2In grupas izglītojamā Marika Pitrāne piedalījās Latviešu valodas aģentūras rīkotajā skolēnu radošo darbu konkursā “Izstāsti man savu sapni”. No 1234 saņemtajiem radošajiem darbiem no visas pasaules Marika Pitrāne 10. – 12. klašu grupā ieguva godpilno atzinību. Marika savu sapni izstāstīja zīmējumā un aprakstā.

 

Lasīt tālāk ...

IP “Ēdināšanas pakalpojumi” 4C mācību grupas izglītojamie projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 2020. gada 18. februārī apmeklēja Aglonas Maizes muzeju.

sapnis 2

Maizes muzeja īpašniece Vija Kudiņa izglītojamos klātienē iepazīstināja ar labības audzēšanas un maizes tapšanas noslēpumiem un procesu, kā arī ar kulinārā mantojuma tradīcijām Latgalē.

V. Kudiņa izglītojamajiem rādīja meistarklasi kā top rudzu maizes klaipiņš un tika dota iespēja katram pašam izveidot un izcept maizes klaipiņu ar sev izveidotu individuālu zīmi. 

 

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti