Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Iepazīstam Latviju

macibuekskursija2

16.jūnijā tehnikuma audzēkņi programmas Latvijas skolas soma ietvaros devās ekskursijā. Par apskates objektiem tika izvēlēti Nacionālais botāniskais dārzs un Koknese.

 

Lasīt tālāk ...

Apbalvoti izcilnieki, olimpiāžu un konkursu medaļnieki

macibuekskursija2

Tuvojoties mācību gada noslēgumam tehnikumā notika godināšanas pasākums “GADA BALVA -2022”.

Diplomi un balvas tika pasniegtas pilsētas, reģiona un valsts mēroga olimpiāžu godalgoto vietu ieguvējiem – A.Cauņam, N.Martinovam, U.Serpovskai, P.Pākstem, J.Kravčenko, M.Laganovskim, D.Kokai, A.Jurčenokai, K.Kacaram, A.Višņakovai. Sveicām skolotājus – G.Sepirkovsku, O.Šļahtu, J.Staužu, N.Vaļmispiļti, O.Mortuzāni par ieguldījumu darbā ar talantīgiem audzēkņiem.

Lasīt tālāk ...

Informatīvais seminārs "Dekoratīvā krāsošana"

macibuekskursija2

Pašā jūnija sākumā Arnis Pastars un Sergejs Treščilovs kopā ar Tikkurila Latvija krāsām un noderīgiem padomiem viesojās Rēzeknes tehnikumā, lai būvniecības un interjera dizaina specialitāšu audzēkņiem stāstītu par dekoratīvo krāsošanu.

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Ar “Latvijas skolas somu” viesoties Aglonā.

macibuekskursija2

1Ap un 3C grupas izglītojamie 2022.gada 31. maijā devās uz Aglonu, lai iepazītu Aglonas apkārtnes kultūrvēstures un dabas objektus, izzinātu maizes tapšanas tradīcijas Latvijā un piedalītos maizes cepšanā. Jaunieši apskatīja Aglonas Baziliku, izstaigāja Kristus Karaļa kalnu, mēģināja atklāt Čertoka ezera noslēpumu un Aglonas maizes muzejā klausījās stāstu par maizi, par muzeja tapšanas vēsturi, un veidoja katrs savu maizes kukulīti, kuru izceptu un vēl siltu veda mājās.

 

Lasīt tālāk ...

Tūrisma un sporta diena “Es sveiks!”

macibuekskursija2

Lieliski, ka pēc divu gadu pārtraukuma atjaunojam labas, vērtīgas tradīcijas. Šāda aktivitāte tehnikumā tiek organizēta katru pavasari kopš 2014.gada.

 

Lasīt tālāk ...

Pieredzes apmaiņas vizītē

macibuekskursija2

2022.gada 23. maijā Rēzeknes tehnikums pieredzes apmaiņas vizītē uzņēma sešpadsmit Ida-Virumaa profesionālās izglītības mācību centra (Igaunija) pedagogus.

 

Lasīt tālāk ...

Pavasara krāsas tūrisma un viesmīlības nozarē

macibuekskursija2

Šis pavasaris tūrisma nozarei ir ienesis pozitīvas krāsas, jo tika atcelta virkne ierobežojumu saistībā ar globālo pandēmiju. Jauko notikumu iespaidā arī topošajiem viesmīlības pakalpojumu speciālistiem, kuri mācās izglītības programmā ,,Viesnīcu pakalpojumi’’, bija iespēju laiks, kad atkal varēja doties mācību ekskursijās. Ceļot virtuāli ir lieliski, bet klātienē redzētais un piedzīvotais rada citas emocijas un pievienoto vērtību.

 

 

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti