Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Ar "Latvijas skolas somu" Nacionālajā Botāniskajā dārzā un Melngalvju namā

Botaniskaisdarzs1

30. janvārī 1C mācību grupas audzēkņi devās ļoti zaļā piedzīvojumā uz Nacionālo Botānisko dārzu un vēsturiski izzinošā ceļojumā uz Melngalvju namu. Vispirms gida pavadībā iepazinām Botāniskā dārza modernās oranžērijas darbību. Jaunieši ieraudzīja daudz interesantu, eksotisku augu, smaržoja vēl neredzētus ziedus un iztaustīja, un izgaršoja augļus, uzzināja par to izmantošanu pārtikā un ēdienu gatavošanā.

 

Lasīt tālāk ...

Jaunie žurnāli Rēzeknes tehnikumā bibliotēkā.

bibliotekazurnali1

2020.gadā bibliotēka piedāvā saviem lasītājiem jaunus žurnālus.

"The World of Interiors" Liels populārs izdevums no Lielbritānijas par interjera dizainu un pieguļošās teritorijas noformējumu savās publikācijās iepazīstina lasītājus ar jaunākajām interjeru modes tendencēm, informāciju par mājas oriģinālajiem jaunumiem, t.sk. sadzīves tehniku, virtuves iekārtām un vannas istabu aksesuāriem, mēbelēm no pazīstamiem dizaineriem. Jūs redzēsiet arī lielisku pasaules slaveno dizaineru galeriju interjera noformējuma risinājumus lieliskai dzīvei. 

Lasīt tālāk ...

"SkillsLatvia 2020" nominācijas "Viesu uzņemšana" pusfināls

E Ivanova

2020. gada 16. janvārī VSIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notika Nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa ,,SkillsLatvia 2020” nominācijas “Viesu uzņemšana” pusfināls, kurā Rēzeknes tehnikumu pārstāvēja grupas 4D izglītojamā Evita Ivanova.

 

Lasīt tālāk ...

Skolēnu mācību uzņēmumu programmas darbība Rēzeknes tehnikumā.

macuzn1

Jau otro gadu Rēzeknes tehnikuma izglītojamiem ir iespēja attīstīt savas uzņēmējspējas skolēnu mācību uzņēmumu programmas ietvaros. Rēzeknes tehnikumā darbojas 4 skolenu mācību uzņēmumi, bet top vēl vairāki SMU: „Rozā mākoni” – ražo gardo zefīru un bezē (Alise Prancāne 2B un Anna Danilova 3B); „Džentlmeņu izlase” – ziepju komplekti vīriešiem (Ainis Vilkaste 2E un Viktorija Samuilova 11a ) ; „Light and shadows”- 3D gleznas un lampas (Amanda Broka 3In, Ilana Bule 3In un Artūrs Bogdanovs 3E); „Nail Art” – nagu kopšanas pakalpojumi (Karina Smirnova 2D un Inga Kamkina 3D);

Video

Lasīt tālāk ...

Fotostudija “Berga foto”

bergafoto20202020.gada 21.janvārī Rēzeknes tehnikumā Fotostudija “Berga foto”.

Mācību grupu fotografēšanās notiks foajē pie Konferenču zāles saskaņā ar grafiku

 

Lasīt tālāk ...

Programma “Latvijas skolas soma” nebeidz pārsteigt

aglonasm6

1.semestra noslēgumā, tuvojoties ilgi gaidītajiem Ziemassvētkiem un brīvdienām, tehnikuma audzēkņu grupa devās uz Aglonas Maizes muzeju. Mūs pārsteidza sirsnīgā sagaidīšana, latviskās tradīcijās izrotātās telpas, balti klāts, garš galds.

 

 

Lasīt tālāk ...

Interjera dizaineru 2019.gada rudens semestra darbu skates

interjers14

Ir noslēdzies 2019.gada rudens semestris un Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “interjera dizains” audzēkņi sagatavoja darbu skates mācību priekšmetos kā “kompozīcija un krāsu mācība”, “telpu un interjera dizains”, “interjera projektēšana”, “datorgrafika”, “arhitektūras pamati”…

Bildes

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti