Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Vakanču tirgus

 vt1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 10. oktobrī Rēzeknes tehnikumā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Vakanču tirgus”.

Pasākumā piedalījās vietējo uzņēmumu pārstāvji, kuri stāstīja par saviem uzņēmumiem, to darba specifiku un pakalpojumiem, darbinieku atlases noteikumiem un posmiem. Izglītojamie uzzināja par uzņēmumos pieprasītākajām profesijām, par mūsdienās nepieciešamākajām kompetencēm darba tirgū, par prakses un darba iespējām uzņēmumos.

 

 

iii1 iii2

Īpaša uzmanība bija pievērsta jauniešu iespējām, uzsākot savu profesionālo karjeru. Uzņēmēji atzīmēja, ka nevajag baidīties apvienot mācības ar darbu, praktiski pilnveidojot savas prasmes un parādot darba devējam savas spējas. Sniedza padomus, ko gribētu redzēt CV un motivācijas vēstulēs, atzīmējot, ka CV ir katra darba ņēmēja vizītkarte, stājoties darba attiecībās, tāpēc tai jāpievērš liela un nopietna uzmanība. Informēja par noteiktiem intervijas laikā uzdotiem jautājumiem un portfolio nozīmi karjeras veidošanas procesā.

iii1 iii4

Uzņēmēji aicināja ekskursijās uz uzņēmumiem, piedalīties Ēnu dienās, praksē, lai izglītojamie iepazītos ar uzņēmumu darba vidi un tuvāk uzzinātu par ikdienas darba procesiem.

iii1 iii4

Pasākuma laikā izglītojamie uzzināja par tālākmācības iespējām, studiju programmām un prakses iespējām studiju laikā Rēzeknē, Latgalē, Latvijā un ārzemēs.

Pateicamies pasākuma visiem: uzņēmumu RSEZ SIA “Verems” pārstāvim Rolandam Piļkam, SIA “LEAX REZEKNE” pārstāvjiem Kristīnei Somai un Raimondam Borisovam, SIA “Lekon” personāla struktūrvienības vadītājai Kristai Revizorei, SIA “Poligrāfserviss” pārstāvjiem- datoru dizainerei Viktorijai Loktionovai un projektu menedžerei Liānai Černecovai, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājai Lolitai Kivleniecei-Kuzņecovai par sadarbību, par interesantu un izglītojošu stāstījumu un piedāvātajām iespējām.

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Vakanču tirgus

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti